Medewerkers

S A M E N    É É N   T E A M

Algemeen Directeur

Marit Coels                                     marit.coels@… [voeg broedersvanliefde.be toe]

Verantwoordelijke van het dagcentrum

Mieke Daeren                                 mieke.daeren@… [voeg twijg.be toe]

Begeleiding

* Teamverantwoordelijke & Interne Regisseur

Ann-Sofie Algoet                           ann-sofie.algoet@… [voeg twijg.be toe]

      * Begeleidingsteam

Steffie De Wolf                              steffie.dewolf@… [voeg twijg.be toe]

Tisja Gerniers                                tisja.gerniers@… [voeg twijg.be toe]

Lies De Smet                                 lies.desmet@… [voeg twijg.be toe]

Ayoka Ray                                      ayoka.ray@… [voeg twijg.be toe]

Leonie Laloo                                  leonie.laloo@… [voeg twijg.be toe]

Christel Martens                           christel.martens@… [voeg twijg.be toe]

Administratie

Heidi Lauwereins                        heidi.lauwereins@… [voeg twijg.be toe]

Logistiek

Linda Vanden Berghe

 Laatste aanpassing van deze pagina: 09/02/2022

Geef een antwoord