Medewerkers

S A M E N    É É N   T E A M

Directeur

Katrien Debreuck                        katrien.debreuck@… [voeg fracarita.org toe]

Verantwoordelijke van het dagcentrum

Marc Bittremieux                         marc.bittremieux@… [voeg twijg.be toe]

Begeleiding

Nele De Roo *                               nele.deroo@… [voeg twijg.be toe]

* Teamverantwoordelijke & Interne Regisseur

Mieke Daeren                               mieke.daeren@… [voeg twijg.be toe]

Ann-Sofie Algoet                          ann-sofie.algoet@… [voeg twijg.be toe]

Xavier Silversmet                         xavier.silversmet@… [voeg twijg.be toe]

Steffie De Wolf                             steffie.dewolf@… [voeg twijg.be toe]

Tisja Gerniers                               tisja.gerniers@… [voeg twijg.be toe]

Lies De Smet                                 lies.desmet@… [voeg twijg.be toe]

Ayoka Ray                                      ayoka.ray@… [voeg twijg.be toe]

Administratie

Heidi Lauwereins                        heidi.lauwereins@… [voeg twijg.be toe]

Logistiek

Linda Vanden Berghe

 Laatste aanpassing van deze pagina: 8/03/2019

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *